KONST / Litografier / Färglitografi 12745064
nr 1274 5064
Erland Cullberg
(1931-2012), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad EA 8/14. Motivet: 79x57 cm
Kondition: skadat glas
Erland Cullberg, svensk målare född 1931, död 2012.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 9 september 2019
kl 19:19:50
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr